İngiltere Vizesi

Vize başvuru evraklarınızın eksik olması red sebebidir. Eksiksiz bir dosya hazırlamak çok önemli. İngiltere vizesi için gerekli evraklar başvurduğunuz vizenin türüne göre değişir. İngiltere turist vizesi için gereken evraklar farklıdır, iş sebebi ile gidiyorsanız gereken evraklar farklıdır. Biz bu yazıda İNGİLTERE TURİST VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLARI anlattık.

Aynı zamanda turist vizesi  için gerekli evraklar da kişilerin öğrenim / iş durumuna göre değişiklik gösterir. Turistik amaçla giden kişi öğrenciyse başka evraklar gerekir, çalışandan başka, iş sahiplerinden başka, emeklilerden başka, ev hanımlarından da başka. Aşağıda her durum için gereken vize evraklarını anlattık.

 

8 adet tüm turistik amaçlı İngiltere vizesi başvurularında olması gereken standart evrak vardır. Önce bunları anlattık, sonra öğrenim/ iş durumunuza göre bunlara eklemeniz gereken evrakları anlattık.

ÖNEMLİ: Randevu günü belge teslimine istenilen belgelerin orijinallerini de getirmekte fayda var. Gereken durumda belgelerin orijinalleri de konsoloslukça alınıp daha sonra kargoyla size geri gönderiliyor.

İNGİLTERE VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1. Online başvuru formunun çıktısı
2. Randevu bildiriminizin çıktısı
3. Vize ücreti ödemesinin dekontu
4. Pasaport
5. Destekleyici belgeler
6. Uçak bileti ve otel rezervasyonu
7. Davet mektubu/ Davetiye (opsiyonel)
8. İş / Öğrenim durumuna göre eklemeniz gereken diğer dokumanlar (aşağıda vize başvuru sahibinin meslek / öğrenim durumuna göre sahip olması gereken dokümanları sıraladık)

Hızlı iletisim
  • +905354577767
  • +905354577767
  • info@hzrvizedanismanlik.com - hzr.danismanlik@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim